TST Logistics posiada obiekty magazynowe w Starachowicach przy ul. Ostrowieckiej 25 (droga krajowa 42). W ramach logistyki magazynowej oferujemy szeroki zakres usług magazynowania surowców, materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych, w tym wielkogabarytowych w magazynach na placach składowych. Do podstawowych usług należy:

–        magazynowanie krótko i długo terminowe,

–        magazyn dla sklepów internetowych z obsługą w zakresie kontroli jakości, etykietowania, konfekcjonowania, wysyłki i przyjmowania zwrotów towarów,

–        streczowanie towarów,

–        cross-docking,

–        co-manufacturing (usługa produkcyjna – polegająca na składaniu produktów z komponentów klienta i wysyłanie do odbiorcy końcowego ),

–        co-packing (kompletowanie zestawów produktów jako kompletów promocyjnych).

 

Outsourcing magazynowy – to oferta skierowana do klientów którym zależy na optymalizacji kosztów magazynowych i dystrybucji poprzez eliminację stałych miesięcznych kosztów magazynowych czy kosztami związanymi z utrzymywaniem magazynu oraz kosztów jego obsługi osobowej.

 

Dla podmiotów zainteresowanych obniżeniem kosztów logistycznych oferujemy outsourcing magazynowy. W przypadku zainteresowania naszą ofertą złóż zapytanie email, a przedstawimy ofertę na usługi dostosowaną do Twoich potrzeb.